Ми працюємо для вас! Онлай-магазин з 9:00 до 20:00! Офлайн (магазин) з 8:00 до 15:00

 • Кошик порожній!

Публічна Оферта

Онлайн угода про замовлення товарів і/або послуг

Нижчевикладене є умовами онлайн Угоди між Меблевою компанією «Вірконі Маркет» (надалі «Компанія») та покупцем («Покупець») про замовлення товарів чи послуг через сайт Компанії www.virkonimarket.com.ua («Сайт»). Якщо Ви не погоджуєтесь з цими умовами, Ви не повинні купувати будь-які товари або послуги, використовуючи Сайт. Будь ласка, уважно вивчіть ці умови до розміщення замовлення.

 1. Вступ

Покупець погоджується з умовами, зазначеними в цій Угоді сторін («Угода») щодо товарів, послуг та інформації, що надаються на Сайті. Угода являє собою договір між Компанією та Покупцем, та замінює будь-які попередні або інші угоди, договори та гарантії, та обумовлює все, що стосується товарів, послуг та інформації, наданих за допомогою Сайту. Покупець погоджується з необхідністю переглянути та визнати цю Угоду до замовлення товарів чи послуг на Сайті або повинен відмовитись від такого замовлення.

 1. Платежі

Покупець розуміє та гарантує, що надана їм інформація про кредитну картку є справжньою, правильною та повною. Оплата товарів та послуг Покупцем за допомогою своєї кредитної картки провадиться шляхом зняття необхідної суми фінансовою компанією, яка обслуговує кредитну картку Покупця. Покупець зобов'язаний сплатити вартість замовлених ним товарів та послуг, а також вартість доставки товарів у сумі, зазначеній на момент оплати, включаючи всі податки, пов'язані із виконанням замовлення. Покупець відповідає за всі оплати, здійснені за допомогою пароля Покупця. Покупець зобов'язується зберігати свій пароль, вживаючи всіх заходів конфіденційності та безпеки. Покупець зобов'язується повідомляти Компанію протягом 24 годин про будь-яке несанкціоноване використання пароля або порушення цієї Угоди. Покупець усвідомлює, що Компанія не може захистити Покупця від несанкціонованого використання пароля Покупця при недотриманні умов безпечного зберігання пароля.

 1. Авторське право

Зміст Сайту захищено авторськими правами, включаючи торгові марки та інше (включаючи, але не обмежуючись інтелектуальною власністю). Забороняється будь-яке, повне або часткове використання матеріалів Сайту, включаючи, але не обмежуючись, таким списком: копіювання, публікація, збір, компіляція, переклад на магнітні та інші носії інформації, цифрове перетворення, фотографування та інше використання.

 1. Редагування, видалення та зміна даних на Сайті

Компанія залишає за собою право на редагування, видалення або публікацію на Сайті будь-якої інформації, а також видалення або публікацію відомостей про будь-які товари та послуги.

Компанія може змінити цю Угоду або ціни на товари та послуги без попереднього повідомлення про це Покупця, якщо останній ще не розмістив та не сплатив будь-яке замовлення, а Компанія відповідно не прийняла ще замовлення.

Компанія також може припинити функціонування або модифікувати будь-які або всі розділи Сайту на власний розсуд і без попереднього повідомлення.

Модифікація цієї Угоди буде вважатися дійсною після публікації її на Сайті, та належати до угод, укладених після дати публікації.

 1. Право відмови

Компанія резервує за собою право на власний розсуд припинити продаж товарів та надання послуг, а також визначати права доступу до замовлення будь-яких товарів чи послуг.

 1. Відшкодування

Покупець погоджується відшкодувати будь-які збитки Компанії, її постачальникам, партнерам та ліцензіарам, включаючи розумні адвокатські гонорари, пов'язані з порушенням Покупцем цієї Угоди або використанням Сайту Компанії та виникненням внаслідок цієї відповідальності Компанії, збитків, претензій або витрат з її боку.

 1. Обмеження на передачу прав іншій особі

Права Покупця щодо товару або послуги, замовленої через Сайт, є його особистими правами та не підлягають передачі іншій особі чи організації.

 1. Обмін та повернення товарів

Обмін та повернення товарів, предметів та ряд інших виробів особистого користування поверненню та обміну не підлягають. Ви можете відмовитися від товару безпосередньо в момент доставки, якщо доставлений товар не відповідає тому, що Ви замовляли. Товар повинен бути повернутий у своїй неушкодженій оригінальній упаковці з документами, що супроводжують замовлення.

 1. Обмежена відповідальність

Товари та послуги, що надаються, зміст, а також послуги, що надаються через інші послуги, поставляються «як є» і «як доступно». Всі явні або неявні гарантії заперечуються (включаючи, але не обмежуючись відмовою від будь-яких неявних гарантій комерційної цінності та придатності для конкретної мети).

Єдиною та максимальною відповідальністю Компанії з будь-якої причини перед Покупцем є разова та єдина компенсація, обмежена сумою, сплаченою Клієнтом для придбаних конкретних товарів чи послуг.

Компанія та будь-які її партнери та постачальники не відповідають за будь-яку непряму, спеціальну, випадкову, або подальшу шкоду (включаючи збитки та збитки у бізнесі, зменшення доходу, судові справи або подібні витрати збитки та витрати), незалежно від того, чи базуються вони на порушення Угоди, порушення гарантії, недбалості (включаючи недбалість), на використанні товарів чи послуг або інших причинах, навіть якщо попередньо було повідомлено про можливість такої шкоди.

Обмеження збитків, викладені вище, є основою угоди між Компанією та Покупцем. Цей сайт, товари та послуги не повинні розглядатися у відриві від таких обмежень.

 1. Забороняється комерційне використання виробів та товарів.

Компанія надає послуги для покупців шляхом надання доступу покупців до інформації на своєму сайті, де представлена ​​інформація про вироби різних виробників та їх опис з метою інформаційного ознайомлення споживачів. Компанія не виготовляє вироби. Покупець здійснює придбання виробів у дистриб'ютора.

Будь-які можливі судові розгляди здійснюються у суді країни, де є оригінальний виробник товару. За якість продукції усю відповідальність несе виробник товару.