Ми працюємо для вас! Онлай-магазин з 9:00 до 20:00! Офлайн (магазин) з 8:00 до 15:00

  • Кошик порожній!

Про компанію

Про компанію «Virkoni»

Фабрика «Virkoni» по виробництву м'яких меблів працює на ринку України з 1999 року. Фабрика має в розпорядженні власні виробничі потужності і складські приміщення загальною площею понад 7000 кв. м. Усе це дозволяє робити кожен місяць понад 1000 одиниць продукції.

Професійний колектив, що довгі роки займається виготовленням м'яких меблів, в першу чергу, диванів, підбір якісних і екологічних матеріалів для виробництва, сучасний дизайн - усе це дозволяє компанії випускати продукцію європейської якості за доступною українською ціною.

Продукція «Virkoni» відмінно зарекомендувала себе на території України, як серед оптових клієнтів, завдяки гнучкій ціновій політиці, так і серед роздрібних покупців, завдяки якості та доступності її виробів.

Меблі компанії продаються на різних маркетплейсах, у тому числі на такому великому торговому майданчику як «Розетка». Компанія «Virkoni» готова до різних видів взаємовигідної співпраці. Дзвоніть, пишіть, звертайтеся. Менеджери компанії завжди раді відповісти на питання, що цікавлять постійних і потенційних клієнтів.